Громадянам
Бізнесу

Пошук роботи

Психолог
Управління патрульної поліції в Закарпатській області
Швачка
ПРАТ УЖГОРОДСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА
Менеджер з продажу
ТОВ ЕПІЦЕНТР К
Кухар
ТОВ "СІЛЬПО-ФУД"
Business
Заявка на участь в конкурсі бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапи)
Business
Заявка для отримання компенсації частини вартості придбаних альтернативних джерел енергозабезпечення

Шановні мешканці та гості Закарпатської області!

Для подачі заяви на дозвіл перебування в 5-кілометровій смузі від лінії кордону та ознайомлення меж цієї зони перейдіть по посиланнях нижче:

прикордонна смуга лого
Влада і Бізнес

Щотижнева онлайн-зустріч  

Діалог влади та бізнесу

Запрошуємо приєднатися до важливого заходу, який об’єднає ключових представників влади та бізнесу області в унікальному просторі взаємодії, – «ДІАЛОГ ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ». Усі охочі мають можливість долучитися до цього заходу, поставити питання, отримати кваліфіковану допомогу та підтримку в здійсненні та розвитку підприємницької діяльності на території області щочетверга з 15:00 до 17:00.

Влада і Бізнес

Інформаційний довідник МТП у Закарпатській області

З метою захисту прав ВПО на забезпечення житлом Закарпатський обласний центр соціальних служб розробив Інформаційний довідник місць тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб у Закарпатській області.

Амбасадори Закарпаття

Амбасадори Закарпаття

Офіційний набір впливових і впізнаваних людей, які стануть амбасадорами Закарпаття.
Команда амбасадорів на громадських засадах розповсюджуватиме ідеї інвестиційних можливостей на національному рівні та серед іноземних партнерів.
Проявіть індивідуальний потенціал для посилення іміджу нашого краю задля його розвитку і промоції – подавайте заявку просто зараз!

Влада і Бізнес

Освітньо-грантова програма для жінок

Запрошуємо взяти участь у безоплатній освітньо-грантовій програмі для жінок Growth. Участь у програмі можуть взяти майбутні та досвідчені підприємиці із громад у Закарпатській області. Перевага при реєстрації буде надаватися внутрішньо переміщеним особам. За результатами навчання 50 учасниць матимуть можливість отримати по 40 000 гривень фінансової підтримки на реалізацію своїх підприємницьких ініціатив.

Під час воєнного стану дозвіл на виїзд за кордон через систему «Шлях» можуть отримати водії призовного віку, якщо вони перевозять гуманітарні або медичні вантажі для Збройних сил, військових формувань чи населення України.

Для перевірки водія в системі скористайтесь даним посиланням: статус заявки

sprotyv

Закарпатський обласний центр підготовки населення до національного спротиву

Заповнити анкету